Exekuce, předcházení exekuci tzv. konsolidací půjček, insolvence, oddlužení nemovitostí a jejich následný prodej

Odlužení

Dobrý den, vyberte si z několika možností, jak se efektivně zbavit svých dluhů.

Výhody řešení dluhů s Realitními Partnery

 • o všechno se postaráme za Vás
 • zajistíme finanční prostředky
 • poskytneme Vám právní i realitní servis
 • na základě plné moci navážeme komunikaci s věřitelem
 • poradíme Vám to nejvhodnější řešení
 • vždy se snažíme postupovat velmi ohleduplně a s maximálním nasazením
 • nenahlížíme do registrů a zjistíme veškeré Vaše dluhy
 • odhad nemovitosti spojený s obchodním případem zdarma
 • máme dostatek zkušeností s řešením nadstandardních situací

Co je exekuce

Nesplácíte své dluhy, upomínky házíte do koše a doporučenou poštu si zásadně nevyzvedáváte? Pak se nedivte, až zmizí všechny peníze z vašeho účtu, v práci dostanete o třetinu nižší mzdu a kvůli vyměněnému zámku se nedostanete do vlastního bytu. To je „EXEKUCE“.

Exekuce je forma legálního převzetí cizího majetku z důvodů nesplácení úvěru či jiné formy finanční pomoci, která byla věřitelem dlužníkovi poskytnuta. Jedná se o extrémní formu vymáhání dluhů, kdy je proti vůli majitele zabavován hmotný i nehmotný majetek, který se používá pro splácení pohledávek.

Předcházejte exekuci

Pokud máte nějaké závazky, tedy půjčky, dluhy nebo různé jiné splátky a nedaří se Vám je splácet, a navíc ani nejevíte snahu tyto potíže řešit, je velmi pravděpodobné, že dříve nebo později na Vás věřitel použije exekuci. Všem doporučujeme předcházet exekuci včasným jednáním s věřitelem za účelem dosažení dohody o splacení dluhu a samozřejmě účinně projevenou snahou splácet své dluhy. Pokud tak neučiníte, exekuce se Vám podstatně prodraží, protože zaplatíte nejen svůj dluh, ale i úroky, poplatky a odměnu exekutora. V mnoha případech se stává, že náklady exekuce jsou několikrát vyšší, než je vlastní dluh.

Kdy je možné exekuci řešit?

Exekuci je možné efektivně řešit v případě, že máte k dispozici nemovitost (dům, byt, pozemek, chatu atd.), která je ve Vašem osobním vlastnictví. K řešení exekuce lze použít i nemovitosti ve vlastnictví dalších osob s tím, že tyto osoby budou s podmínkami řešení exekuce souhlasit.

Řešení exekuce

Velmi žádaný způsob řešení exekucí, poskytovaný společností Realitní Partneři s.r.o., je výhodný především pro Vás. Níže se můžete seznámit s různými možnostmi. 

 

Naše produkty

Předcházením exekucí tzv. Konsolidace půjček a úvěrů

Je tzv. praktické sjednocení půjček do jedné.

Konsolidace je dobrý způsob, jak si ušetřit nadbytečné starosti. Konsolidace půjček znamená sloučení několika stávajících nevýhodných a drahých úvěrů/půjček do jediné.

Při osobním rozhovoru s klientem, se snažíme zjistit jeho veškeré dluhy a najít řešení, jak sjednotit tyto půjčky do jediné, aby klient platil co nejmenší splátku a tím si vše zjednodušil a zpřehlednil. Při konsolidací splátek se výrazně sníží úroky, které jsou spojeny s každým úvěrem nebo půjčkou.

Výhody konsolidace:

 • nižší výsledné měsíční splátky bude dosaženo především výhodnější úrokovou sazbou
 • ušetříte také na transakčních a administrativních nákladech za vedení několika úvěrů a dalších poplatcích
 • další výhodou konsolidace půjček je přizpůsobení parametrů nového úvěru Vašim aktuálním potřebám
 • s konsolidací půjček, tzv. sjednocením závazků do jednoho jediného, můžete splatit vícero půjček, ať už jde o spotřebitelské půjčky, úvěry od splátkových společností, úvěry čerpané prostřednictvím kreditních a splátkových karet či kontokorenty

S touto variantou Vám pomůže náš finanční specialista na bankovní a nebankovní půjčky. 

Insolvence

Platební neschopnost neboli insolvence je neschopnost dlužníka splácet své dluhy a tak dostát svým závazkům i přes snahu dlužníka splácet svůj dluh věřiteli. Jedná se o rozdílný stav oproti platební nevůli, kdy dlužník nemá vůli svůj dluh splácet. Dlužník se do platební insolvence může dostat např. vyhlášením konkurzu nad firmou, vyrovnáním dlužníka s věřitelem atd.

V druhotné platební neschopnosti se nachází dlužník, který není schopen hradit své závazky z důvodu neuhrazených pohledávek od odběratelů. Stav druhotné platební neschopnosti se postupně přenáší na další subjekty, čímž ohrožuje podnikatelské prostředí jako celek.

Pojem platební neschopnost bývá často používán velmi volně a často je zaměňován s pojmem platební nevůle. Platební neschopnost je neschopnost dlužníka dostát svým závazkům včas a v plném rozsahu. Platební nevůle je stav, při kterém dlužník disponuje disponibilními zdroji, které by mu buď bez větších problémů, nebo i s určitými dopady umožnily uhradit dluh, ale dlužník se rozhodl zadržet peníze a využít benefity z tohoto postupu, které jsou větší než zápory. Jako nástroj omezení rizika platební neschopnosti je velmi často voleno pojištění rizika platební neschopnosti, avšak to bývá spojováno se spoluúčasti pojištěného. 

Oddlužení nemovitostí a jejich následný prodej

Vykupujeme byty, domy, pozemky, chaty, chalupy i komerční objekty po celé České republice.

Potřebujete rychle prodat svoji nemovitost a nechcete čekat, až se nemovitost prodá klasickým způsobem?

Máte na nemovitosti exekuci a chcete řešit tuto situaci prodejem nemovitosti?

Bankovní sektor Vám nechce poskytnout půjčku nebo úvěr na vyplacení exekuce?

Je zde situace, že potřebujete peníze do určitého termínu (vyplacení exekuce, nákup jiné nemovitosti, vyplacení dražby atd.) a nemůžete již dále čekat?
V případě přímého odkupu nemovitosti naše společnost vyplácí až 90% z aktuální tržní ceny nemovitosti.

Zdarma pro Vás zajistíme kompletní právní servis (sepsání Budoucí kupní smlouvy, Kupní smlouvy, Smlouvy o úschově finančních prostředků a vyplnění daňového přiznání).

Ve většině případů, pokud je na Vaši nemovitost vyhlášená dražba, tak při této variantě dochází k prodeji Vaší nemovitosti za cenu, která zdaleka nedosahuje tržní hodnotě, kterou jsme ochotni akceptovat my nebo naši klienti. A věřte nám, že k této variantě dochází při neřešení problémů, téměř vždy.

Vždy je tu možnost jednat s exekutorem. Toto řešení má potenciál být efektivní alternativou dražebního prodeje, především kvůli své rychlosti. K vymožení pohledávky oprávněného není nutno vydat sérii rozhodnutí a organizovat dražební jednání. Celá transakce se tím může urychlit i o několik měsíců.

V případě zdařilého prodeje, Vám pomůžeme najít i nové bydlení. Ať se již jedná o bydlení v nájemním bytě, družstevním či v bytě v osobním vlastnictví.

S důvěrou se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem, problémem či požadavkem a můžete si být jisti, že se Vám budeme věnovat s maximální péčí, odhodláním a profesními zkušenostmi.

Věříme, že s námi budete spokojeni.

Těšíme se na spolupráci. 

Realitní Partneři s.r.o.

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
fname: