Nabízíme ke koupi družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví, který je o dispozici 3+1 s komorou v uzamykatelné chodbě, kde se nachází tři bytové jednotky. K dispozici je dále sklepní koje, která je umístěna v 1PP.
Předmětná bytová jednotka je o výměře 74 m² (plus lodžie 3,5 m2 plus komora 1m2 plus sklep) a nachází se ve vyhledávané lokalitě v dosahu veškeré občanské vybavenosti, na ulici Generála Píky v Moravské Ostravě.
Byt je situovaný v 7NP/16NP revitalizovaného domu s dvěma výtahy.
V bytě momentálně probíhá celková rekonstrukce. Cena bytu je před rekonstrukcí.
Parkování je u domu na parkovišti (bez vyhrazeného místa).
Financování nemovitosti Vám rádi zdarma zajistíme našim hypotečním specialistou. Byt lze financovat hypotečním úvěrem, protože lze převést do osobního vlastnictví.
Energetický štítek zatím nebyl vyhotoven, proto v souladu se zákonem musí být nemovitost označena písmenem G. Pro více informací či domluvení osobní prohlídky, prosíme, volejte nebo piště na uvedené kontakty.
Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.
Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.