Volejte nám Po-NE od 8:00 do 20:00 - +420 722 944 444

O firmě

Jsme realitní a finanční společnost, která se snaží poskytovat ty nejkvalitnější služby našim klientům v rámci České republiky.

Specializujeme se na prodej, koupi, výkup a také pronájem nemovitostí. Kromě běžných prodejů zajišťujeme i prodeje problémové, prodeje nemovitostí zatížené exekucemi, soudcovskými zástavními právy a věcnými břemeny. Poskytujeme kvalitní právní servis, jelikož každá operace s nemovitostí přináší určitou míru rizika pro majitele a jedním z našich prioritních zájmů je, aby tato rizika byla právně ošetřena. Jsme také připraveni Vám pomoci s výběrem vhodného financování Vaší nemovitosti. Pevně věříme, že s námi budete spokojeni a budete se na nás rádi obracet při řešení Vašich dalších obchodních případů.

Hledej reality
Nahrávání dat
Rychlý kontakt

Realitní partneři
28. října 68/165
70900 Ostrava

Tel.: +420 722 944 444
E-mail: proll@proll.cz

Financování

Jak si půjčit peníze a efektivně se zbavit dluhů?

Další info
Financování

Jestliže máte zájem o bližší informace, stačí nezávazně vyplnit poptávkový formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat. Při vyplnění poptávkového formuláře se k ničemu nezavazujete.

Těšíme se na setkání s Vámi a věříme v oboustranně úspěšnou a seriozní spolupráci vedoucí k vyřešení Vašich stávajících problémů.